Rok 2021 zakończyliśmy warsztatami z metodyki nauczania, które przeprowadzili dla nas fantastyczni szkoleniowcy z Instytutu Zwinnej Edukacji. Twórcy Fundacji Szkoła Bez Ocen z Lublina pomogli nam na nowo odkryć silne strony Traffica i zespołu. Spędziliśmy inspirujący i niezwykle pozytywny czas!

Podnoszenie kompetencji zespołu Traffica jest jednym z filarów istnienia naszej szkoły. W roku 2021 szkoliliśmy się kilkukrotnie m.in. z techniki jazdy w trudnych warunkach. W grudniu przyszedł czas na pracę nad sposobem przekazywania wiedzy i umiejętności. Dlatego zaprosiliśmy do Tychów trenerów z Instytutu Zwinnej Edukacji w Lublinie. Ludzi, którzy podobnie jak my, swoją misję wykonują z pasją i innowacyjnym podejściem.

Warsztaty pomogły nam spojrzeć na program kursu nauki jazdy kat. B z perspektywy najnowszej wiedzy na temat uczenia się. Pracowaliśmy nad jego poszczególnymi elementami, analizując nasze silne i te trochę słabsze cechy indywidualne. Szukaliśmy optymalnych rozwiązań, dyskutowaliśmy o najczęstszych problemach, które pojawiają się podczas zajęć. Pracowaliśmy nad maksymalną optymalizacją programu i metod komunikacji.

Spędziliśmy #wTrafficu dzień, który dodał nam maksimum energii. Potwierdził dobrą drogę i zweryfikował kierunki dalszego rozwoju. było to bardzo wartościowe spotkanie. Dziękujemy!

Na finał warsztatów – tradycyjne zdjęcie grupowe! W tle część efektów naszej kilkugodzinnej pracy.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *