Za nami KlasykFest 2018. Największa impreza motoryzacyjna w Tychach ponownie zgromadziła rzeszę fanów samochodów z duszą. W tym roku szczególnie ważnym aspektem było bezpieczeństwo na drogach.

Wydarzenie organizowane przez Tyski Ruch Klasyków z Mariuszem Skwarcem na czele, wpisało się na stałe w letni krajobraz placu „Pod Żyrafą”. W tym roku tematyka była nam szczególnie bliska. „Bezpieczne wakacje” to przesłanie ważne dla pieszych i kierowców wszystkich pojazdów. Dlatego podczas imprezy nie zabrakło widowiskowego pokazu służb ratunkowych, lekcji pierwszej pomocy i quizów z zakresu ruchu drogowego.

Na naszym stoisku królował refleksomierz, czyli sporych rozmiarów konstrukcja badająca szybkość reakcji i spostrzegawczość. To naprawdę piekielnie pouczające narzędzie, które daje do myślenia. A gdyby zamiast świetlnego punktu na drodze pojawił się człowiek? Czy zdążylibyśmy odpowiednio zareagować? Zostawiamy uczestników z indywidualną refleksją. Dla nas był to czas na poznanie przyszłych kandydatów na kierowców, spotkanie byłymi kursantami i licznymi przyjaciółmi Autoszkoły Traffic. Dzięki, że byliście!

Serdeczne podziękowania również dla Mariusza z Tyskiego Ruchu Klasyków za zaproszenie nas i jak zawsze profesjonalną współpracę. Do zobaczenia za rok!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *