PASS&GO! daje efekty – 47,2% zdanych egzaminów w I półroczu 2017r. Świetny wynik Traffica potwierdzają dane Wydziału Komunikacji Urzędu Miasta w Tychach.

Początkiem roku 2016 postawiliśmy wszystko na jedną kartę i rozpoczęliśmy zmiany w naszej szkole. Postawiliśmy na zbudowanie stałego, bardzo dobrze wyszkolonego zespołu instruktorów oraz wprowadziliśmy zmiany w systemie szkolenia kursantów. Dziś w Trafficu uczą wyłącznie pasjonaci, z których większość posiada uprawnienia instruktorów techniki jazdy. Nasi instruktorzy zaakceptowali i w pełni zgadzają się z metodą nauki jazdy „PASS & GO! – Zdaj i jedź!”. To oznacza, że uczą nie tylko jak zdać egzamin, ale przede wszystkim jak bezpiecznie i sprawnie prowadzić pojazdy. Wyjeżdżają poza tzw. trasy egzaminacyjne w Tychach, szkoląc na trasach ekspresowych i poruszając się po autostradach. Oczywiście dzieląc czas jazd na wszystkie elementy. Dbają o nabranie pewności siebie za kierownicą, zwracają uwagę na zachowania na drodze i przekazują pasję do jazdy.

Zgrany zespół instruktorów, dobra komunikacja pomiędzy nimi a kursantami, a także świetne wyszkolenie potwierdziły dane nt. zdawalności egzaminów na prawo jazdy w Tychach. Traffic Autoszkoła osiągnął za I półrocze 2017 roku wynik 47,2%. Najwyższy w historii naszego ośrodka, stawiający nas wśród najskuteczniejszych ośrodków nauki jazdy w Tychach. Jesteśmy dumni z naszych kursantów i instruktorów oraz zmotywowani do dalszego podnoszenia kwalifikacji.

Dziękujemy za zaufanie, którym nas darzycie i cieszymy się, że jesteście z nami. Jednocześnie obiecujemy, że nie damy się zwariować i w Trafficu zawsze na pierwszym miejscu pozostanie kursant.

Do zobaczenia na drogach!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *