O szkole

Traffic to przyjazna i otwarta szkoła jazdy, której sercem są ludzie – pełni pasji i energii do działania. Od 2010 roku szkolimy i wychowujemy pokolenia najlepszych kierowców na Śląsku. W Trafficu słuchamy klientów, rozmawiamy i wciąż się doskonalimy. Jesteśmy firmą z Tychów. Chętnie wychodzimy poza mury biura, angażując się w działania naszych absolwentów i lokalne inicjatywy na rzecz bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

Mamy co najmniej 10 wyróżników, które świadczą o tym, że Traffic Autoszkoła to najlepsza szkoła jazdy w Tychach – dla Ciebie i Twoich przyjaciół.

• 1. Stacjonarne biuro i stały dostęp do informacji.

Do biura Traffica możesz przyjść od poniedziałku do piątku między 13:00 a 17:00. W innych porach możesz się z nami kontaktować telefonicznie, mailowo lub przez Messengera. Zawsze udzielimy Ci wyczerpujących informacji dotyczących rozpoczęcia kursu i pomożemy wybrać optymalną opcję finansowania. W trakcie kursu i przed egzaminem będziemy umawiać się z Tobą na jazdy w dogodnych dla Ciebie porach, rozwiewać wątpliwości i… wspierać, jeśli będziesz tego potrzebować.

• 2. Najlepsi instruktorzy w Tychach.

Jako jedyni w regionie mamy w naszych szeregach aż trzech instruktorów z uprawnieniami egzaminatora i aż dwóch instruktorów TECHNIKI jazdy. Ale przede wszystkim cała nasza kadra to bardzo fajni ludzie, z których każdy z zaangażowaniem, cierpliwością i pasją wykonuje swoją pracę.

• 3. Sprawna flota pojazdów.

To wcale nie jest takie oczywiste. Na bieżąco serwisujemy nasze pojazdy w ASO Toyota Katowice oraz wymieniamy najstarsze samochody na nowe, dobrze wyposażone. Najnowsza eLka jest z końca 2019 roku. Dzięki temu masz komfort i bezpieczeństwo nauki jazdy.

• 4. Trzy tryby kursów.

Teorię prowadzimy w trybach południowym, weekendowym i ekspresowym – wakacyjnym. Możesz uczyć się jak chcesz i kiedy chcesz. W popołudniowym zajęcia odbywają się we wtorki i czwartki, w weekendowym w piątki, soboty i jedną niedzielę. Kurs wakacyjny to ekspres od poniedziałku do piątku – w 5 dni, z absolutnie wolnymi popołudniami. Jest w czym wybierać.

• 5. Pakiety dostosowane do Twoich potrzeb i dogodne raty.

W Trafficu masz wybór – możesz zdecydować się na kurs najbardziej odpowiadający Twoim potrzebom (więcej o dostępnych  pakietach – tutaj). Aby ułatwić Ci zrobienie prawa jazdy, umożliwiamy zapłatę aż w 10 ratach (o szczegóły pytaj w biurze).

• 6. Nowoczesna metodyka nauki jazdy.

Przez ponad 10 lat doświadczeń naukę jazdy opanowaliśmy do perfekcji. Uczestniczysz w ciekawych i angażujących wykładach. Otrzymujesz nowoczesną aplikację do nauki teorii i ćwiczenia testów. Przed jazdami trenujesz na symulatorze pod okiem prowadzącego. Jazdy odbywają się bez przestojów, a po zakończonej lekcji analizujemy Twoje postępy i zapisujemy w arkuszu on-line. Został on przygotowany specjalnie dla naszej szkoły przez profesjonalną metodyk po to, żebyś zawsze był świadomy, jakie umiejętności masz już opanowane, a nad czym powinieneś pracować na kolejnych jazdach.

• 7. Krótkie terminy jazd.

Znasz historię o dwóch godzinach jazd do 2 – 3 tygodnie? Obiecujemy, że takie rzeczy nie zdarzą się w Trafficu. Poświęć nam tylko trochę swojego czasu, zaangażuj się, a my zajmiemy się resztą.

• 8. Wysoka zdawalność.

Bez dwóch zdań, również pod tym względem jesteśmy w czołówce tyskich szkół. Nam nie zależy na 1 miejscu, ale faktem jest, że większość naszych podopiecznych zdaje za 1 lub 2 razem egzamin państwowy. Zarówno teoretyczny jak i praktyczny. Sprawdź to lub poproś nas o oficjalne dane z Wydziału Komunikacji UM w Tychach.

• 9. Wysoka jakość szkolenia – nie tylko pod egzamin.

Kto uczył się w Trafficu, ten wie. A Ty wiedz, że nauka na pamięć tzw. „tras egzaminacyjnych”, to jedna z najgorszych rzeczy, jaka może Ci się na kursie przytrafić. Może i zdasz egzamin, ale czy później poradzisz sobie z samodzielną jazdą? Traffic uczy Cię, jak radzić sobie w różnych sytuacjach na drodze. Wyjeżdżamy poza Tychy – do miast ościennych, tych dalszych, a nawet trenować technikę na pięknej przełęczy w Salmopolu. Chcesz? Pojedziesz swoją drogą do domu / szkoły / pracy. My naprawdę chcemy dać Ci komfort i nauczyć Cię jeździć.

• 10. Szczera radość i pasja właścicieli.

Na koniec coś osobistego. Kochamy naszą pracę i wykonujemy ją z pasją. Nie bez kozery Fusek otrzymał tytuł Osobowość Roku 2019 w kategorii Biznes, który przyznaje (Waszymi głosami) Dziennik Zachodni. Moglibyśmy się nie starać, nie dawać giftów po egzaminie i ogólnie być kolejną smutną szkołą nauki jazdy w Tychach. Ale my jesteśmy Traffic Autoszkoła. To oznacza pasję, jakość i zaangażowanie.

positive review  Przede wszystkim profesjonalizm i świetna atmosfera, instruktorzy maja indywidualne podejście oraz dostosowują się do kursanta pod każdym względem, mają świetne rady, wszyscy starają się przekazać jak najwięcej swojej wiedzy i są bardzo mili. Polecam!

Patrycja Staniczek Avatar Patrycja Staniczek
    February 28, 2017

positive review  Najlepsi!!!

Przemysław Widzyk Avatar Przemysław Widzyk
    June 17, 2018

positive review  Gorąco polecam Autoszkołe TRAFFIC. Bardzo miła atmosfera i przemili instruktorzy. Bardzo dobrze wytłumaczą jak ktoś ma problem. Osobiście dziekuje panu Mirosławowi S. za wyuczenie mnie i za miło spędzony czas podczas jazd oraz za cierpliwość. Dziękuję bardzo i pozdrawiam serdecznie.

Monika Pakura Avatar Monika Pakura
    February 8, 2020