Czerwcowy długi weekend spędziliśmy m.in. na Puławach, gdzie swoją szkołę nauki jazdy prowadzi Czarek Lipski. Odwiedziliśmy go przy okazji zakończenia budowy nowego placu manewrowego. Jest moc, Traffic dał akcept!

Nie jest tajemnicą, że jesteśmy w stałym kontakcie z przyjaciółmi ze szkół nauki jazdy z całej Polski. Odwiedzamy się, wymieniamy doświadczeniami i stale podnosimy kompetencje. Współpraca w ramach różnych ośrodków owocuje innowacjami i poszerzaniem horyzontów – często zamkniętych na problemy i potrzeby lokalne.

Tym razem pojechaliśmy do Puław, gdzie swój OSK prowadzi Czarek Lipski. Z Czarkiem znamy się od wielu lat. Jest człowiekiem o mega pozytywnym nastawieniu, odważnym i śmiało rozwijającym swoją szkołę. Świadczy o tym m.in. zakończona budowa nowego, własnego placu manewrowego.

Przyznajemy, że nowe miejsce do nauki – największy plac w regionie! – robi wrażenie. Nie omieszkaliśmy się przy tej okazji zmierzyć z Czarkiem w rywalizacji na łuku. Land Roverem. Serio. A o tym jak pozytywny był to wyjazd, niech świadczy zdjęcie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *