Wakacje to idealny czas, by odbyć kurs na prawo jazdy kat. B. W tym roku startujemy 28 czerwca o godz. 10:00. Teoria zajmie Ci tylko 5 dni – pod rząd. Później możesz cieszyć się jazdami w pięknej, letniej pogodzie.

Swój #kurskuwolności możesz zaplanować z wyprzedzeniem. Wpisać go w plan wakacji, jednocześnie nie wybijając się z rytmu nauczania w szkole. Uspokajamy, że rozpoczniemy go niezależnie od sytuacji pandemicznej. Na ten moment planujemy zajęcia w trybie stacjonarnym, jednak jeśli zmusi nas do tego sytuacja skorzystamy z jednej z platform webinarowych.

Kurs wakacyjny na prawo jazdy kat. B w Tychach to gwarancja świetnego przygotowania do samodzielnej jazdy oraz egzaminu państwowego w WORD. Zadba o to nasz zespół doświadczonych instruktorów. Jednocześnie dla swojego komfortu masz stały dostęp do pomocy ze strony biura Traffica. Osobiście, telefonicznie lub na Messengerze. Jesteśmy dla Ciebie!

#wTrafficu uszyjemy kurs na miarę Twoich potrzeb i predyspozycji. Możesz wybrać spośród trzech pakietów: „Podstawowy”, „Świadomy” i „Pewniak” – każdy z nich oferuje wszystko co wymagane obligatoryjnie, a dwa ostatnie rozszerzają go m.in. o jazdy na placu WORD Tychy i kolejne godziny jazd. Nie chcesz wydawać gotówki w całości? Oferujemy również system płatności w częściach – bez oprocentowania lub raty on-line, dzięki którym możesz rozłożyć koszt nawet na 30 rat!

Jeśli masz jakieś pytania, zadzwoń lub napisz. Numer telefonu zawsze znajdziesz w lewym, górnym rogu naszej strony. 🙂

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *