Zima. Mokro i ślisko. To idealne warunki by doskonalić swoje umiejętności w zakresie techniki jazdy. By jeszcze lepiej szkolić przyszłych kierowców, instruktorzy Traffica wzięli udział w profesjonalnym szkoleniu na terenie krakowskiego ODTJ.

W Trafficu wiemy, że szkolenie nie jest tylko wydawaniem poleceń kursantom. Dlatego od lat stawiamy na rozwój naszej kadry instruktorów nauki jazdy. Startując w rok 2021 podjęliśmy decyzję o kolejnym kroku w stronę poprawienia (i tak już wysokich) umiejętności zespołu. Dzięki współpracy z teamem profesjonalnych trenerów ze szkoły Auto-Fart odbyliśmy całodniowe szkolenie w Ośrodku Doskonalenia Techniki Jazdy.

Gościnny Moto Park w Krakowie przywitał nas zimową aurą i optymalnie trudnymi warunkami jazdy. Dzięki temu dziesięcioro instruktorów Autoszkoły Traffic mogło ćwiczyć technikę jazdy w najbardziej wymagającym otoczeniu. Przygotowany przez kierowcę rajdowego, Jarosława Smagałę, plan dnia obejmował m.in. sztukę pokonywania przeszkód na drodze, bezpiecznej jazdy na skrajnie śliskiej nawierzchni, a także hamowania w sytuacji zagrożenia.

Dzień obfitował w wiele wrażeń i wyczerpujące zadania, ale – jak na Traffic przystało – spędziliśmy go w pozytywnej, koleżeńskiej atmosferze. Sympatycznym zwieńczeniem było wręczenie certyfikatów każdemu uczestnikowi.

Teraz nadszedł czas na wykorzystanie odświeżonej i nabytej wiedzy podczas kursów kategorii B w Trafficu. Zmiany z pewnością zauważycie sami.

Zdjęcia i filmy znajdziesz na naszym Facebooku: @Traffic Autoszkoła.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *