OFF-ROAD jako prezent? Czemu nie! Jazda 4×4 każdemu miłośnikowi jazdy dostarczy emocji i rozrywki. Będzie też ciekawą oraz pouczającą lekcją poruszania się po wymagającym terenie. #wTrafficu mamy wszystko co potrzeba, by organizować ciekawe i dające satysfakcję przejazdy. Kultowe terenówki Land Rover Discovery oraz Suzuki Jimny pozwalają poczuć klimat i moc jazdy 4×4. Wyjątkowy teren dawnego poligonu niedaleko Tychów jest natomiast miejscem zaskakującym i dającym wybór poziomu trudności – bez względu na porę roku. Wisienką na torcie jest instruktor – Marcin Fuśniak. „Fusek” od lat pasjonuje się jazdą terenową, a będąc instruktorem nauki jazdy wszystkich kategorii, ma wiedzę i doświadczenie w nauce prowadzenia różnych pojazdów.

Jazda 4×4 różni się od prowadzenia samochodu osobowego. Napęd na cztery koła daje możliwość przeprowadzenia pojazdu przez trudne przeszkody (woda, błoto, skarpy czy przeszkody leśne nie stanowią tu problemu), ale jednocześnie wymaga maksymalnego skupienia kierowcy.  To od nas zależy czy zakopiemy się w piachu lub utoniemy w błocie. Jeśli tak się stanie w sukurs przyjdzie wyciągarka. Ważne, by nie bać się pobrudzić.

Jeśli ciekawi cię taki typ rozrywki, jazda 4×4 może być pasjonującą przygodą. Może też być lekcją pokory wobec terenu, z którym przyjdzie ci się zmierzyć. A może znasz kogoś, kto może ucieszyć się z takiego prezentu?

Jazdy możesz wykupić bezpośrednio u nas – dla siebie lub przyjaciół. Będzie to ciekawa alternatywa na urodziny, rocznicę czy wieczór kawalerski (na zdjęciu jedna z „kawalerskich” ekip). Wszystko zależy od wyobraźni. My zadbamy o resztę.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce OFF-ROAD lub pod numerem telefonu: +48 506 148 553 (Magda Fuśniak).

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *