Off-road to dawka niezapomnianych emocji oraz sprawdzian umiejętności i charakteru. Rozrywka oraz lekcja jazdy w naprawdę trudnych warunkach. Uważasz, że nic nie jest w stanie Cię zaskoczyć? Pułapki błotne i ostre, piaszczyste wzniesienia to zweryfikują. Postaw sobie wyzwanie i przeżyj chwile za kierownicą samochodu z napędem 4×4.

Jazda 4×4 to propozycja zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Zaskakujący prezent dla twardziela i niespodziewane wyzwanie dla przyjaciółki, narzeczonej lub żony. Do Twojej dyspozycji oddajemy samochód terenowy. Dodatkowym wyzwaniem jest przestrzeń, w której organizujemy wyprawy. To opuszczony poligon wojskowy niedaleko Tychów. Miejsce wymagające i wprawiające w osłupienie swoją przestrzenią.

Wyprawę off-road możesz wykupić dla siebie lub sprawić prezent bliskiej osobie. Otrzymasz od nas okazjonalny voucher do zrealizowania w ustalonym przedziale czasowym. Terminy ustalamy indywidualnie. Możesz również zabrać ze sobą przyjaciół – aż do trzech osób!

Informacje organizacyjne:

  • kierujący samochodem terenowym musi posiadać prawo jazdy kat. B,
  • kierujący musi być w stanie bezwzględnej trzeźwości,
  • zgadzamy się na udział osób towarzyszących (zgodnie z zapisem w cenniku),
  • podczas trwania imprezy można filmować i fotografować, również z użyciem uchwytów naszybowych (prosimy o wcześniejszą informację),
  • zalecamy zabranie wygodnego ubrania i obuwia, które mogą zostać ubrudzone oraz ubioru zmiennego,
  • Firma „Traffic” nie ponosi odpowiedzialności za ew. uszkodzenia lub zgubienie sprzętu elektronicznego i innych wartościowych przedmiotów. Zalecamy zabezpieczenie ich lub pozostawienie w domu.

Chcesz wiedzieć więcej ?

Zadzwoń: +48 506 148 553