Egzamin na prawo jazdy nie jest łatwy, ale można go zdać za pierwszym podejściem. I mamy na to mnóstwo przykładów. Znamy też kilka sposobów na to, jak sobie ten egzamin ułatwić.

Przede wszystkim, trzeba dobrze zdawać sobie sprawę z tego, co nas na tym egzaminie może spotkać: na kursie prawa jazdy w Trafficu już na wykładach dokładnie omawiamy protokół egzaminacyjny, a na jazdach instruktorzy ćwiczą z kursantami każde zadanie. Egzamin wewnętrzny stanowi próbę generalną – to moment, kiedy kursant przekonuje się, czy jest już gotowy do egzaminu praktycznego, czy powinien jeszcze jakieś elementy swojej jazdy doszlifować.
Mamy też kilka tipów na to, jak oswoić egzaminacyjny stres – trzeba wyeliminować z egzaminu możliwe wszystko, co będzie dla kursantów nieznane.

Dlatego w Trafficu regularnie wynajmujemy plac manewrowy od ośrodka egzaminowania i ćwiczymy na nim z kursantami. Wypożyczamy też nasze samochodu na egzamin na prawo jazdy, żeby nasi kursanci mogli zdawać na pojeździe, który dobrze znają.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *