Zakończenie wakacji przyniosło drugą tegoroczną tyską imprezę promującą bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Dzień Bezpieczeństwa pod Żyrafą był okazją do nauki przez zabawę. Szczególnie dla najmłodszych.Współorganizowany przez Stowarzyszenie Inicjatywa Tyska „Dzień Bezpieczeństwa” jest jednym z tych wydarzeń, na których Autoszkoły Traffic nie może zabraknąć. Promowanie bezpieczeństwa w ruchu drogowym jest bowiem jednym z naszych priorytetów. Dlatego z wielką przyjemnością przyjmujemy zaproszenia na tego typu imprezy.

Kolejna edycja odbyła się tuż po zakończeniu wakacji. To dobry moment by wraz z nowym rokiem szkolnym przypomnieć dzieciom i młodzieży o podstawowych zasadach zachowania w ruchu drogowym. Było mini miasto, po którym należało poruszać się bezpiecznie i zgodnie ze znakami, symulator zderzeń, refleksomierz i wiele innych atrakcji.

Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy konkurs „Talerz stewarda”. Konkurencja polegała na wykonaniu manewrów naszą eLką z przymocowanym „talerzem”, na którym położona była piłeczka do gry w tenisa. Zadanie niełatwe, ale dla sprawnego kierowcy wcale nie takie trudne. Śmiałków było kilkunastu i choć pogoda utrudniała zadanie, udało się im „wykręcić” bardzo dobre czasy. Gratulujemy!

Jak zawsze był to też świetny czas spotkań, które bardzo sobie cenimy. Przypominamy też, że zawsze możecie wpadać do naszego biura przy ul. Trzy Stawy 2A. Traffic Autoszkoła zawsze przywita was gorącą kawą i uśmiechem!

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *