Szukacie pomysłu na prezent? U nas vouchery na OFF-ROAD dostępne od ręki w biurze szkoły. Błoto, moc i przeszkody. Niezapomniana przygoda za kierownicą czeka!OFF-ROAD to rozrywka dla każdego. Radość i satysfakcję z przejazdu poczują zarówno panie jak i panowie. Wystarczy odrobina odwagi i brak lęku przed ubłoceniem. Doświadczony instruktor zapewni odpowiednie szkolenie i pomoc na trasie. Gotowi?

Przejazdy realizujemy o każdej porze roku i w każdych warunkach pogodowych. Za każdym razem trasa dostarcza innych przeżyć i przygód. Za sterami naszych pojazdów (LandRover Discovery i Suzuki Jimny) bezdroża dawnego poligonu pokonało już kilkaset osób. Instruktor, Marcin „Fusek” Fuśniak, regularnie uczestniczy w zlotach miłośników tego sportu. Ponadto jest instruktorem techniki jazdy i czynnym instruktorem nauki jazdy. Dobry kontakt z kierującymi i odwagę na trasie ma we krwi!

OFF-ROAD 4×4 na Śląsku realizujemy od prawie czterech lat. Współpracujemy z portalami prezentowymi. Ale mamy również własne vouchery, które cieszą się dużą popularnością. Szczególnie chętnie kupowane przy okazji świąt Bożego Narodzenia, jako prezenty urodzinowe i super niespodzianki dla znajomych. Ich cena zaczyna się już od 160 zł.

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki OFF-ROAD lub bezpośrednio do kontaktu telefonicznego: +48 506 148 553.

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *