Nie ma niczego gorszego niż chaos. Dlatego dobra szkoła jazdy musi być dobrze zarządzana i skoordynowana. Sprawnie działające biuro to serce szkoły jazdy.

Czy wyobrażacie sobie sytuację, w której instruktor podczas jazd zamiast skupić się na nauce umawia innych kursantów na jazdy? Albo opowiada potencjalnemu klientowi o przebiegu kursu, tłumaczy jak wyrobić PKK w Tychach, Kobiórze, Bieruniu lub Mikołowie? A może spotkaliście się z opowiadaniem o konieczności dzwonienia do poszczególnych instruktorów i szukania u nich terminów na jazdy?

Żeby uniknąć takich sytuacji, potrzebne jest biuro i osoba, która zarządza zapisami na kurs, jazdy, a także dba o odpowiednie poinformowanie kursantów o wszystkich kwestiach związanych z procedurą zdobycia prawa jazdy. Ale biuro to nie tylko te działania. To także miejsce, które daje pewność, że szkoła jazdy to także miejsce, do którego można się udać, by w pozytywnej atmosferze porozmawiać o swoich obawach i wątpliwościach. Przedyskutować postępy w nauce i ewentualne niedociągnięcia.

Dobre biuro to także odpowiednie zaplecze szkoleniowe. Sala wykładowa, symulator jazdy, sprzęt na którym możecie w spokoju zdać egzamin wewnętrzny, a nawet przyjść przeanalizować znaki drogowe lub konkretną sytuację ze zbioru testów egzaminacyjnych na prawo jazdy.

Dlatego biuro to serce najlepszych szkół jazdy w Tychach, Katowicach i wielu innych miastach.

W Trafficu o sprawne funkcjonowanie tego serca dba Magda Fuśniak. To osoba pierwszego kontaktu z kursantami. Otwarta, pomocna, znająca wszystkie procedury, dokumenty i wymagania. Skontaktować można się z nią telefonicznie (506 148 553), przez aplikację Messenger (@traffictychy), mailowo (biuro@traffictychy.pl) lub osobiście w biurze (pn.-pt. od 13:00 do 17:00). Taka różnorodność daje dostęp do informacji osobom w każdym wieku. Co ważne, kontakt w sytuacjach nagłych, jak np. odwołanie jazd z przyczyn losowych, jest możliwy natychmiast. Magda dba o to, by wszystkie dokumenty były zgodne z obowiązującymi przepisami, przygotowuje umowy (to bardzo ważne!), a także dba o kwestie logistyczne. To ona umawia na jazdy i wpisuje je w system, dzięki któremu nie przeoczy ich żaden instruktor i żaden kursant. Dba, by wysoki standard obsługi i nauczania był trwały i doceniany, a serce szkoły zdrowe i sprawne.

©Traffic Autoszkoła 2017

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *