Skrzyżowania „Agrafka” i przy „Jokerze”, zasady ruchu na skrzyżowaniach równorzędnych, a także instrukcje parkowania i zawracania. Aż 8 filmów znajdziecie w nowej playliście Traffica na kanale YouTube. Dokładnie opisane, ujęte z drona, kamery wewnątrz samochodu i umieszczonej obok. To prosty sposób by niezbędną wiedzę mieć zawsze przy sobie!

Instrukcje dla kursantów na YouTube dostępne są na kanale Traffic Autoszkoła – Tychy. Wcześniej publikowaliśmy cieszące się niesłabnącą popularnością filmy dotyczące Czynności kontrolno-obsługowych na egzaminie. Licząca 14 pozycji playlista doczekała się prawie 50 tysięcy wyświetleń. Można ją wciąż oglądać TUTAJ.

W okresie wakacji oddaliśmy do Waszej dyspozycji nową playlistę. Na ten moment znajdziecie na niej 8 filmów dotyczących najbardziej kłopotliwych manewrów podczas egzaminów (i w codziennym poruszaniu się po drogach). Zdajesz prawo jazdy w Tychach? Świetnie! Przyda Ci się dokładny przegląd przez zasady ruchu na skrzyżowaniu Agrafka. Masz kłopoty ze skrzyżowaniem przy Jokerze? Zajęliśmy się również nim! Co ponad to? Poniżej prezentujemy pełną listę.

  1. Parkowanie równoległe na prawo
  2. Skrzyżowanie przy Jokerze w Tychach
  3. Zawracanie na trzy – zawracanie na szerokości jezdni
  4. Zawracanie przodem
  5. Zawracanie tyłem
  6. Skrzyżowanie Agrafka w Tychach / skrzyżowanie Choinka
  7. Parkowanie prostopadłe
  8. Skrzyżowanie równorzędne / reguła prawej dłoni

Wszystkie filmy dla kandydatów na kierowców zgromadziliśmy w formie PLAYLISTY NA YOU TUBE <- kliknij.

Nasz kanał dla kursantów szkoły jazdy jest ogólnodostępny dla wszystkich kandydatów na kierowców. Subskrybujcie go i wyślijcie linki znajomym, którzy uczą się jeździć. Niech i im będzie łatwiej! Czekamy również na Wasze opinie pod filmami! Dajcie znać czy spełniły Wasze oczekiwania.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *