Tegoroczne kursy wakacyjne zaplanowaliśmy na 26 czerwca i 31 lipca. Teoria w 5 dni i ekspresowa praktyka. Sprawdź jak to zrobić!

Zapytania o kursy wakacyjne otrzymywaliśmy już od marca, co znaczy, że nasz pomysł wam się spodobał. Dlatego w tym roku macie do wyboru dwie edycje:

  • 26 czerwca – 30 czerwca w godz. 10:00 – 14:30
  • 31 lipca – 4 sierpnia w godz. 10:00 – 14:30

Kurs w tej formie daje możliwość odbycia teorii w 5 dni oraz szybkiej realizacji jazd na symulatorze (obowiązkowa godzina, później bezpłatnie i bez ograniczeń) oraz tych właściwych, po drogach Tychów i okolicy. W praktyce od rozpoczęcia kursu do daty egzaminu może nie minąć nawet miesiąc! Ważne jest by z zapisaniem się i wyrobieniem PKK nie czekać do ostatniej chwili. Tradycyjnie limit miejsc wynosi 12 osób. Wprowadzony dla Waszego i naszego komfortu sprawdza się znakomicie, pozwalając utrzymać pełną płynność. U nas nie czekasz tygodniami na jazdy!

CENA BEZ ZMIAN – jak za standardowy kurs!!!

A kto nie może wziąć udziału w kursach ekspresowych, może wybrać każdy inny. Kursy popołudniowe (wtorki, czwartki) zaplanowaliśmy na 20 czerwca i 13 lipca, a weekendowy na 18 sierpnia.

O szczegóły możecie – jak zawsze – dopytać Magdę Fuśniak, która czeka na was w biurze i pod numerem telefonu: 506 148 553.

ZAPRASZAMY! 🙂

 

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *