W Trafficu mamy najlepszych instruktorów nauki jazdy w Tychach. Są cenionymi i doświadczonymi instruktorami techniki jazdy, a część z nich posiada również uprawnienia egzaminatora. Każdy z nich to inna specjalność i inny charakter, co sprawia, że jazdy nigdy nie są nudne! Nasi instruktorzy są zawsze otwarci na Wasze pytania i sugestie. Przebieg kursu dostosowują do indywidualnych predyspozycji kursanta, śledząc rozwój i wspólnie analizując zachowania na drodze. Nasza ekipa nauczy Cię dobrej jazdy!

Magda Fuśniak

Kierownik Biura Traffic Autoszkoła


Osoba pierwszego kontaktu. Jeśli zadzwonicie do naszego biura lub umówić się na jazdy, najprawdopodobniej usłyszycie właśnie jej głos. Pogodna, otwarta i niezwykle cierpliwa. Traffic to jej trzecie (a właściwie pierwsze) dziecko, o które dba, pielęgnuje, a czasami rozpieszcza. Dba, by wszystko odbywało się bez zarzutu, planuje i pilnuje wszelkich terminów. W męskiej ekipie instruktorów łagodzi obyczaje, choć często daje się ponieść szalonym pomysłom chłopaków.

W wolnej chwili, a tych nie ma wiele, Magdę pochłania literatura. Szczególnie lubi tę z okresu XX-lecia międzywojennego.

Marcin Fuśniak

Kierownik ośrodka, instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii, instruktor techniki jazdy, egzaminator, instruktor jazdy off-road i kierowca pojazdów wszystkich kategorii.


Instruktor nauki jazdy wszystkich kategorii. Wymagający, a przy tym pełny energii, luzu i poczucia humoru. Jest skarbnicą wiedzy na temat przepisów ruchu drogowego i techniki jazdy. Podczas wykładów stawia na praktyczne aspekty objaśnianych zagadnień i znaków drogowych. Skuteczna nauka przyszłych kierowców sprawia mu dużo frajdy i satysfakcję. Nie zna nudy. Zarówno w pracy, jak i życiu prywatnym lubi, gdy coś się dzieje.

Większość czasu spędza za kierownicą różnych pojazdów.

Adam Sidło

Instruktor nauki jazdy kat. B


Człowiek absolutnie oddany kursantom i swojej pracy. Szybko zyskuje przychylność i zaufanie podopiecznych. Podczas jazd oddaje maksimum swojej uwagi oraz wiedzy, by jak najlepiej wyszkolić przyszłego kierowcę. Dzięki ciągłemu rozwojowi i podnoszeniu kompetencji, niejednokrotnie zaskakuje nowinkami ze świata nauki i techniki jazdy.
Nienaganna kultura osobista Adama to jeden z jego szanowanych, uwielbianych znaków rozpoznawczych.

W wolnych chwilach lubi majsterkować, choć nawet ta dziedzina oddaje pole jego motoryzacyjnej pasji.

Rafał Klimza

Instruktor nauki jazdy kat. A i B


Siła charakteru w połączeniu z nadzwyczajną otwartością. Jazdy z Rafałem są wymagającym treningiem precyzji i konsekwencji. Potrafi w uprzejmy, ale stanowczy sposób przygotować do egzaminu oraz samodzielnego poruszania się po drogach. Zawsze szczery i ciekawy drugiego człowieka ceni sobie kontakt z prawdziwym przekrojem osobowości. W umiejętny sposób przekazuje swoją wiedzę, dostosowując sposób nauki do charakteru kursanta.

W wolnym czasie regularnie biega i gra w piłkę nożną. Jest typem człowieka rodzinnego o szerokim spektrum zainteresowań m.in. podróżami, literaturą, historią i archeologią.

Mirosław Stopa

Instruktor nauki jazdy kat. B, wychowanek Traffica


Pozytywne usposobienie i chirurgiczna precyzja. Mirek jest wychowankiem Traffica, który na stałe dołączył do naszej kadry instruktorów. Zaczynał od zajęć na symulatorze jazdy, by szybko pokochać pracę z młodymi kierowcami. Z natury człowiek pogodny, nieznoszący monotonii. Z Mirkiem na fotelu instruktora rozpogadza się każdy dzień, a sytuacje stresowe rozładowuje uśmiech i żart. To wielka siła instruktora nauki jazdy. Łączona z zaangażowaniem pozwala nam mówić o nim jako o jednym z najlepszych instruktorów z w swojej grupie stażowej. Mirek jednocześnie posiada wyjątkowy dar wyłapywania drobnych błędów, które mogą zaważyć nie tylko na zdaniu egzaminu, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie uczestników ruchu drogowego.

Jest fanem wyścigów Formuły 1 a sam chętnie sięga po narzędzia by pomajsterkować (nie tylko) przy samochodzie.

Gabriela Papaj

Instruktorka nauki jazdy kat. B


Niepoliczalne zasoby empatii połączone z konsekwentnym poszukiwaniem rozwiązań. Gabi łączy w sobie artystyczną duszę z cierpliwością niezbędną w nauczaniu przyszłych kierowców. Konsekwentnie realizuje kolejne etapy szkolenia, ważąc czas wykonywania jej elementów do indywidualnych predyspozycji kursanta. Czerpie satysfakcję z postępów w nauce swoich podopiecznych. Jeśli coś wymaga szczególnego nakładu pracy, szuka sposobów by za wszelką cenę rozwiązać problem. Jest szczera i bezpośrednia, co sprawia że z łatwością łapie kontakt z innymi ludźmi. Ta cecha pomaga jej również w kontrolowaniu postępów w nauce.

Wolny czas lubi spędzać na świeżym powietrzu. Relaksują ją długie spacery i medytacja. Lubi również słuchać muzyki, szczególnie podczas koncertów na żywo.

Sandra Pawlik

Instruktorka nauki jazdy kat. B


Siła spokoju i satysfakcja z każdego skutecznie wyszkolonego kursanta. Najmocniejszą stroną Sandry jest opanowanie, które przekłada na maksymalny spokój podczas nauki jazdy. Za podstawę nauki uznaje umiejętność (wzajemnego) słuchania. Docenia chęć przyswojenia wiedzy, nawet gdy nie wszystko udaje się przełożyć na praktykę. Wkłada dużo serca i wysiłku w wyszkolenie przyszłych kierowców, by łatwiej weszli w etap samodzielnego poruszania się po drogach. Jak podkreśla, jako niedoświadczony kierowca, doznała wielu nieprzyjemnych sytuacji, więc chce pomóc innym jak najlepiej przygotować się do tego etapu samodzielności.

Aktywność relaksuje Sandrę i pozwala jej złapać dystans do otoczenia. Lubi spędzać czas z rodziną, a także spełniać się podczas prac ogrodniczych. Hobbystycznie pływa, dzieląc tę pasję z bliskimi.

Jarosław Pieszka

Instruktor nauki jazdy kat. B


Połączenie nietuzinkowego poczucia humoru i opanowania w każdej sytuacji. Każdy kto poznał Jarka wie, że nauka jazdy może być prawdziwą przygodą. Uwielbia kontakt z ludźmi i szybko nawiązuje go w sposób ułatwiający szkolenie. Dzięki dobrej atmosferze potrafi naturalnie poznać obawy podopiecznych i rozładować stres. Ceni swoją niezależność i wie, że zdobycie uprawnień do kierowania pojazdami jest dla młodych ludzi jej częścią. Lubi gdy kursanci naprawdę chcą chłonąć przekazywaną im wiedzę.

Jarek ma pupila, z którym uwielbia spacerować. Jego wielką pasją jest turystyka górska, której oddaje się w każdej wolnej chwili.

Artur Bondel

Instruktor nauki jazdy kat. B


Zaangażowanie i pasja zespolone z umiejętnością wsłuchania się w potrzeby innych ludzi. Świeża krew w rodzinie instruktorów nauki jazdy. Jest również instruktorem gier zespołowych, co sprawia, że potrafi stworzyć naprawdę dobry team instruktor – kursant. Artur bardzo szybko pojął istotę nauki jazdy, co pozwoliło mu stać się dobrym wzorem dla przyszłych kierowców. Potrafi rozładować stresujące sytuacje, jednocześnie wskazując w nich elementy edukacyjne. Zwraca uwagę na konsekwencję w działaniu i systematyczność. Docenia również odpowiedzialność za kółkiem, dając przy tym dużą swobodę jazdy. Cieszy go możliwość przekazania umiejętności i szkolenia świadomych kierowców.

Pasją Artura jest taniec. Prowadzi aktywne życie. Pływa i jeździ na rowerze by utrzymać dobrą formę.